Výtvarný balíček univerzální

Novinka Tip
Berubox 3

Nejkreativnější domácí vyrábění!

Můžeme doručit do:
27.5.2022
699 Kč
Skladem do 3 dnů

Výtvarný balíček je ideální pro kohokoliv, kdo má rád výtvarné kreativní tvoření. Umělcem se může stát kdokoliv napříč jakýmkoliv věkem, přesto doporučujeme náš box pro děti ve věku od 5 do 12 let. Výtvarný balíček je zaměřený na rukodělné činnosti, které u dětí rozvíjí velmi důležitou jemnou motoriku. Díky balíčku budou moci děti i v domácím prostředí vyrábět z keramiky, naše speciální hlína se nemusí vypalovat, takže výrobek bude již za 3 dny připravený na domácí vernisáž. Ještě více kreativity budou moci projevit u výrobků z papíru a dalších hmot a látek. Spoustu další zábavy se skrývá v omalovánkách, pracovních listech a hrách. Nesmí chybět malý dárek.

 

Výtvarný balíček obsahuje veškerý potřebný materiál pro realizaci výrobků, her a cvičení. Dále může obsahovat některé vybavení. Základní pomůcky (například nůžky, pastelky, kladívko, ...) obsahem nejsou.

Součástí Výtvarného balíčku je:

  • 3 keramické výrobky (speciální samotvrdnoucí keramická hlína)
  • 3 výtvarné výrobky
  • Omalovánky
  • Zábavné pracovní listy a kvízy
  • Hry
  • Drobný dárek

Vhodný věk: 5+

Délka zábavy: cca 180 minut

Kód Kód: 51
Kategorie: Kreativní balíčky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení